Špičkový taliansky olej od firmy Nebrok

NEBROK RACING M1

Predstavujeme Vám taliansky produkt univerzálny Olej Nebrok M1 0W100

 

 

 

Technický list výrobcu oleja  original  v taliančine

www.nebrok.it/NEBROK_OIL_M1_RACING_SCHEDA_TEC_E_SIC.pdf

 

Vyžadovalo si to roky práce a opakované testovanie prísad. Vyplatilo sa to, pretože tento produkt nie je porovnateľný so žiadnym iným na trhu. Výsledky z hľadiska zvýšenia rýchlosti, akcelerácie a zníženia spotreby u bežných aj ťažkých dopravných prostriedkov, z neho činia polyfunkčný produkt, vhodný na všetko. Pokiaľ ide o duktilitu (ťažnosť alebo duktilita je schopnosť materiálu byť plasticky natiahnutý) produktu a jeho špecifické vlastnosti, neexistuje na trhu  žiadna konkurencia ani prísady, ktoré by dosahovali lepšie výsledky.

Na základe testov, ktoré naši zákazníci vykonali na športových automobiloch a motocykloch, môžeme zaručiť lepšiu výkonnosť vozidla. Úspora spotreby u ťažkých vozidiel aj bežných automobilov významne odôvodňuje nákupnú cenu. Zníženie trenia a vytváraného tepla sú tak výrazné, že nedochádza k brzdeniu motora a predovšetkým kamionisti pri využití cat-off ocenia ešte významnejšiu úsporu spotreby. Zníženie hádzania a stabilizovanie trenia sa prejavuje, ako nám potvrdili naši zákazníci, mäkším radením rýchlostných stupňov.
Tento produkt bol vytvorený z najlepších chemických materiálov, ktoré na svete existujú, a nie je porovnateľný so žiadnym iným výrobkom na trhu. Ide o výrobok kompletne skomponovaný z PAO (polyalfaolefíny) s prídavkom špeciálnych prísad (super prísady). Tento prípavok si už nevyžaduje žiadne ďalšie prísady dostupné na trhu, akékoľvek zázračné by boli!
Je univerzálny, predčí všetky záväzné požiadavky API - ACEA - JASO a špecifikácie výrobcov automobilov.

Olej nebrok je plne syntetický s vyskozitou 0 W 100. Test oleja nebrok Test Nebrok sk.pdf (5,1 MB) (originál taliančina Test Nebrok it.pdf)

 

Testovali sme olej  M1 od firmy Nebrok znižujúci trenie, v skúšobni aj na ceste,

skúškou spotreby na diaľničnom obchvate Ríma. Výsledky boli vskutku veľmi zaujímavé:

+5,7 HP a úspora benzínu v hodnote 1 Euro na 70 km…

 

Tvorba web stránok zdarmaWebnode © 2013 Všetky práva vyhradené.

Kontakt

scroll up